Dora Plus

Witamy na stronie internetowej firmy Dora Plus. Oferujemy profesjonalne usługi w zakresie: recyklingu sprzętu elektrycznego i elektronicznego oraz gaśnic, jak również fizycznego i magnetycznego niszczenia nośników danych.
Zaufało nam tysiące przedsiębiorstw oraz instytucji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

O firmie

Firma Dora Plus świadczy usługi: odbioru zużytego sprzętu komputerowego, elektronicznego i elektrycznego od instytucji, przedsiębiorstw oraz innych podmiotów, w celu poddania ich recyklingowi lub utylizacji; demagnetyzacji, czyli trwałego niszczenia danych zapisanych na nośnikach; mechanicznego niszczenia dokumentów papierowych, elektronicznych i magnetycznych.

Od wielu lat oferujmy wysoką jakość usług, starając się sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Posiadamy wszelkie niezbędne zezwolenie i uprawnienia, pozwalające na odbiór, magazynowanie i przetwarzanie zużytego sprzętu elektronicznego i elektrycznego, dzięki czemu działamy zgodnie z przejętymi normami prawnymi. Jednocześnie dysponujemy zapleczem maszynowym, umożliwiającym niszczenie danych zapisanych zarówno na nośnikach magnetycznych (np. dyskach twardych komputerów), jak również w formie papierowej.

Nasza oferta kierowana jest w szczególności do przedsiębiorstw oraz instytucji, posiadających zużyty sprzęt elektroniczny i elektryczny w ilościach hurtowych i chcących poddać go recyklingowi lub utylizacji.

Działamy nie tylko na terenie Łodzi, ale także w całej Polsce, zapewniając szybką i sprawną realizację usług.

klienci